Wakacyjne wojaże

Kawałek Hiszpanii w walizce, czyli co przywieźć z wakacji?

Hiszpania to jeden z krajów, do których najchętniej wybieramy się na wakacje. Mimo faktu, że wczasy nie należą do najtańszych, każdego roku wielu Polaków właśnie tam postanawia wypocząć i wydać swoje pieniądze. Jest to całkiem zrozumiałe, bo kraj ten ma do zaoferowania masę atrakcji turystycznych w postaci przepięknej przyrody oraz fascynujących zabytków, a jeśli dodać do tego rewelacyjną pogodę, otrzymujemy idealne miejsce na spędzenie wakacji. (więcej…)

Wakacyjne wojaże

First minute – czy warto polować na pierwsze oferty? 

Czy oferty first minute rzeczywiście zasługują na uwagę? To pytanie zadaje sobie wielu turystów. Opcja proponowana obecnie przez wiele biur podróży ma swoje plusy i minusy. Zawsze warto więc na spokojnie rozważyć wszystkie „za” i „przeciw”. Co to znaczy „first minute”? Ten termin dotyczy promocji, które są sprzedawane z dużym wyprzedzeniem czasowym. Formuła daje szansę na zarezerwowanie wyjątkowych wakacji nawet kilka miesięcy wcześniej. Na przykład już w sierpniu turyści mogą zapisać się na przyszły maj lub czerwiec. (więcej…)

Gdzie warto pojechać

Wakacje singla w Turcji

Pobyt w Turcji to znakomity pomysł na spędzenie wakacji w pojedynkę. Wczasy dla singli są coraz bardziej popularne, nie bez powodu znajdują się również wśród opcji proponowanych przez biura podróży.  Osoby, które lubią podróżować same mają prawo do udanego wypoczynku. Często bywa tak, że właśnie w takich sprzyjających okolicznościach mogą nawiązać nowe, interesujące znajomości. (więcej…)