Gdzie warto pojechać

Gdzie warto wybrać się na urlop w sezonie?

Sezon wakacyjny to okres, na który większość osób planuje swój wymarzony urlop, by móc cudownie spędzić czas i odpocząć od codziennych obowiązków. To właśnie wtedy w wielu miejscach panują najwyższe temperatury, a spora część rozrywek dostępnych jest w atrakcyjnych cenach. Wyjazd na wakacje w drugiej połowie czerwca, w lipcu oraz w sierpniu niesie jednak ryzyko trafienia na tłumy turystów, dlatego przed wyjazdem warto zastanowić się, czy odpoczynek w takich warunkach będzie możliwy. Osoby, które z wielu powodów zdecydowały się na wczasy w sezonie powinny wybrać miejsce. Gdzie warto wybrać się podczas wakacji, a które punkty lepiej odwiedzić poza sezonem? (więcej…)

Bułgaria

Gdzie warto zatrzymać się w Bułgarii?

Piaszczyste plaże, porywająca muzyka i znakomite, tradycyjne jedzenie – w ten sposób można opisać w skrócie cudowną Bułgarię. Położony na Bałkanach kraj cieszy się wyjątkowym powodzeniem wśród turystów, dlatego każdego roku jest odwiedzany przez ich ogromną liczbę. Gdzie warto wybrać się na zwiedzanie najciekawszych miejsc w Bułgarii, co zobaczyć i gdzie się zatrzymać? (więcej…)

Gdzie warto pojechać

Wakacje w słonecznej Bułgarii – jak wybrać miejsce pobytu?

Bułgaria to jedno z państw bałkańskich położone w południowo-wschodniej Europie. Należy do najczęściej odwiedzanych przez polskich turystów miejsc, między innymi ze względu na niskie ceny wycieczek. Słynie przede wszystkim ze słonecznych kurortów, gorących źródeł, malowniczych miasteczek i produkcji olejku różanego. Dokąd warto wybrać się, przebywając na wakacjach w Bułgarii? Gdzie można znaleźć najkorzystniejsze oferty hoteli? (więcej…)

Gdzie warto pojechać

Niezapomniana wycieczka do gorącej Hiszpanii

Planujesz od dawna urlop i szukasz kraju, w którym przeżyjesz niesamowitą przygodę? Marzą Ci się niezapomniane wakacje w gronie najbliższych, które pozostawią na długo wspaniałe wspomnienia? Idealnym miejscem dla Ciebie będzie słoneczna Hiszpania! Teneryfa, Majorka, Ibiza, czy Gran Canaria to hiszpańskie wyspy, na których będziesz mógł zrelaksować się, leżąc na ciepłym piasku i pływając w przejrzystych wodach Morza Śródziemnego lub Oceanu Atlantyckiego. Przed wyjazdem warto jednak zapoznać się z propozycjami hoteli znajdujących się na poszczególnych wyspach i zarezerwować wcześniej miejsce w jednym z nich. Jak przedstawiają się oferty hoteli w najciekawszych miejscach Hiszpanii? (więcej…)