Pobyt w Turcji to znakomity pomysł na spędzenie wakacji w pojedynkę. Wczasy dla singli są coraz bardziej popularne, nie bez powodu znajdują się również wśród opcji proponowanych przez biura podróży.  Osoby, które lubią podróżować same mają prawo do udanego wypoczynku. Często bywa tak, że właśnie w takich sprzyjających okolicznościach mogą nawiązać nowe, interesujące znajomości.

28 turcja

Jak planować podróż?

I choć biura podróży w swojej ofercie mają przede wszystkim wyjazdy grupowe i dla całych rodzin, dla singli również nie brakuje propozycji. Uczestnicząc w wycieczce zorganizowanej przez profesjonalną firmę, nie musicie się o nic martwić, pracownicy biura zajmą się wszystkimi formalnościami, znajdą odpowiedni hotel i zarezerwują bilety. Na takich wczasach poznacie ciekawe miejsca i mnóstwo nowych ludzi.

Co ciekawego zobaczycie w Turcji?

Na miejscu czeka piękna, słoneczna pogoda i mnóstwo plaż, czyli idealne miejsce na wypoczynek. Oprócz tego Turcja ma wiele do zaoferowania turystom. Popularne są liczne bazary, na których można kupić niemal wszystko, m.in. oko proroka, syrop z granatu, chałwę, kawę turecką, suszone owoce, bakalie i przyprawy. Dużym zainteresowaniem cieszy się też piękna, ręcznie robiona biżuteria i galanteria skórzana.

Oryginalny przedmiot

Odwiedzając Alani, traficie na wyjątkową lampę z wydrążonej tykwy, stanowiącą znakomity element dekoracyjny pokoju  i wspaniałą pamiątkę z Turcji. Świetnie sprawdzi się też jako pomysł na prezent dla przyjaciela czy rodzica. Ten wyjątkowy przedmiot nawiązuje do znanych „Baśni tysiąca i jednej nocy” oraz lampy Alladyna. Każdy chciałby mieć taką lampę z duchem spełniającym życzenia.

Organizacja wypoczynku

Oprócz opalania się, zażywania wodnych kąpieli i zwiedzania kraju, można korzystać z aktywnego wypoczynku, jakim są różnego rodzaju sporty wodne, siłownia i fitness. Ciekawostką będą też wyprawy na pustynię – quadami lub na wielbłądach. Nie mniej interesujące okażą się też podwodne wyprawy, ekscytujące przeżycie dla każdego. Organizatorzy wyjazdów nie zapominają o amatorach życia nocnego. Wiele dyskotek i barów pozostaje do dyspozycji gości, gdzie zabawa trwa do białego rana. Wszystkie atrakcje sprawią, że wakacje dla singli będą bez wątpienia udane!